Rpg - Góra Kalwaria

RPG GÓRA KALWARIA

Ogłoszenie

Konkurs: Kto wymyśli najlepszą nazwę dla naszego Kółka RPG oraz forum wygra zestaw kostek! Swoje propozycje nazw zamieszać do 8 lipca w Tawernie

#1 2009-06-29 22:16:54

Mazius

Czarny Smok

Zarejestrowany: 2009-06-27
Posty: 56
Punktów :   

KONKURS

Tutaj proszę zamieszać pomysły na nazwę

Offline

 

#2 2009-07-01 10:14:22

Salat

Goblin

Zarejestrowany: 2009-07-01
Posty: 5
Punktów :   

Re: KONKURS

Hmmm...

Zastanawiałem się, przez krótko co prawda ale jednak nad nazwą.
Pomyślałem o tym aby uczcić geniusz nie istniejącego już Black Isle, który powinien być znany każdemu
szanującemu się fanowi nieistniejącego już w dzisiejszych czasach gatunku cRPG.

Uważam, że ciekawą nawą byłaby "Pod Pomocną Dłonią".
Już dawno wyrosłem z przekonań jakie to zło jest fajne i jak fajnie jest grać bezwzględnym złoczyńcą.
Uważam, że nazwa jest neutralna, a każdy kto poszukuję pomocy w odnalezieniu się w jakże mrocznym
świecie Role Playing Game mógłby pod adresem pomocnej dłoni taką pomoc uzyskać, i spotkać przyjaciół
którzy będą mu towarzyszyli w dalszej podróży takich jak Khalid i Jaheira, których to właśnie spotykamy
w Oberży Pod Pomocną Dłonią w pierwszej części kultowego Baldur's Gate.

Drugą moją propozycją jest "Targ Przygód".
Nazwa pochodzi z tej samej gry. Zawsze uważałem jednak, że ma niesamowicie niejednoznaczny
wydźwięk. Za razem było to najciekawsze miejsce na zakupy w całej Athkatli o ile oczywiście
dysponowaliśmy akurat złotem, które ciążyło nam w sakiewce, a raczej w jakiejś pokaźnej skrzyni.

Jeśli naprawdę oczekujecie mrocznej nazwy to proponuję "Dolina Cieni".
Dolina Cieni jest znana każdemu, kto choć przez krótką chwilę grał w Icewind Dale.
Zawsze uważałem, że ów tytuł jest o krok za takimi kolosalnymi produkcjami jak BG.
Z perspektywy czasu widzę jednak, że gra ta wybiegała na milę przed wszystkimi produkcjami
współczesnymi...

Offline

 

#3 2009-07-01 10:29:03

Mazius

Czarny Smok

Zarejestrowany: 2009-06-27
Posty: 56
Punktów :   

Re: KONKURS

W takim razie drogi Łukaszu wybierz jedną z tych nazw, gdyż chciałbym aby każdy kto weźmie udział w konkursie miał tylko jedną szansę.

Offline

 
RPG Góra Kalwaria. [www.rpg-gorakalwaria.pun.pl] [rpg-gorakalwaria@o2.pl]

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.deaf-co.pun.pl www.grupaw1.pun.pl www.forummenelgame.pun.pl www.wodbo.pun.pl www.galactikgamefootball.pun.pl